Як зробити об'ємну сніжинку з паперу

Зробити з паперу об’ємну сніжинку не тяжче звичайної паперової, а от виглядає вона набагато ефектніше. Такими дивовижними сніжинками можна прикрасити ялинку або просто розвісити їх в кімнаті для створення новорічної атмосфери.

Як зробити об'ємну сніжинку з паперу

Для виготовлення сніжинки потрібно: Шість квадратних аркушів паперу, ножиці, клей, степлер.

Роблять шість квадратиків-заготовок для майбутньої сніжинки. Для цього можна скачати і роздрукувати на принтері заготовки для маленької або великої сніжинки. Щоб велика сніжинка тримала форму, бажано використовувати папір високої щільності. Кожен квадрат складаємо навпіл по діагоналі і робимо ножицями надрізи, рухаючись від згину до центральної лінії.
Як зробити об'ємну сніжинку з паперу
Розкриваємо складений по діагоналі квадрат з надрізами і кладемо перед собою так, як показано на зображенні зліва. Перший ряд смужок скручуємо трубочкою і скріплюємо їх клеєм.
Як зробити об'ємну сніжинку з паперу
Перевертаємо сніжинку на іншу сторону і беремося за наступні дві смужки: з’єднуємо і скріплюємо клеєм. Продовжуємо в тому ж дусі: перевертаємо сніжинку і скріплюємо залишилися смужки. У результаті пророблених маніпуляцій у нас повинен вийти ось такий от химерно скручений елемент.
Це один з промінчиків нашої майбутньої сніжинки, а нам таких потрібно рівно шість штук! Тому те ж саме робимо з рештою п’ятьма квадратними заготовками. Три промінчика сніжинки посередині з’єднуємо степлером. Решта три промінчика з’єднуємо аналогічним чином. Тепер дві великі частини з’єднуємо між собою.
Як зробити об'ємну сніжинку з паперу

Наша красуня майже готова! Залишилося лише поєднати сніжинку за допомогою клею в тих місцях, де промінчики стикаються один з одним, щоб сніжинка добре тримала форму.

Як зробити об'ємну сніжинку з паперу

 

Вілео: HandMade

Читайте також:

- Подарункова коробочка власними руками

- Запрошення власними руками

- Ліхтарик з бляшаної банки

07 Грудня 2014, 13:25
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії :

Як правильно зібрати валізу у відпустку (Відео)
Цікаві ідеї вертикальних грядок
Сердечка з продуктів
Водяна свіча своїми руками
Різдвяні та новорічні витинанки: шаблони і схеми