Карта Прикарпаття: Яремче (Відео)

Нині ми завітали до Карпатського національного природного парку (КНПП) з центром у місті Яремче , що розкинувся на території понад 50 тис. га. Цього року ця природоохоронна установа відзначає своє 35-річчя. Ці роки стали справді рятівними для лісів, куди не встигла проникнути повномасштабна господарська діяльність людини.

Карта Прикарпаття: Яремче

Загалом же у КНПП є понад 3 тис. ділянок старовікових лісів: це смерекові, ялицеві та букові праліси. Заклад працює над розширенням території парку за рахунок Делятинського та Ворохтянського лісгоспів, щоб повністю замкнути ці території у басейні верхів’я Прута. На цій ділянці планується облаштування туристичної стежки крізь старовіковий ліс. І все це в рамках українсько-німецького проекту. Позаду заходи з ідентифікації лісів, що продемонстрували: насправді ще чимало територій не віднесені до розряду заповідних. Вони все ще губляться серед виробничих ділянок та так, що можуть легко потрапити під ніж.

Попереду дослідження місцевих громад, які проживають у прилеглих до національного природного парку населених пунктах, а також вивчення позиції профільних державних служб, що теж відповідають за це багатство- українські праліси, які пощастило побачити та дослідити нашому поколінню.

ТРК "Карпати"

Читайте також:

- Фотоальбом визначних місць Гуцульщини (Відео)

- Неповторна Ворохта (Фото)

- Мольфари - одвічні хранителі Карпат

19 Серпня 2016, 4:19
Версія для друку Iнтернет-видання "Паралелі"
Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Додати новий коментарОстанні новини з категорії Туризм:

Карта Прикарпаття: Одаїв (Відео)
Музей "Карпати в мініатюрі" (Відео)
Підкорення Говерли: найкрасивіший маршрут (Відео)
Минулого року Прикарпаття відвідало понад 2 млн. туристів
Манявський скит - гірський монастир з життєдайною силою (Відео)